TLV 6-Day Race

רקע:

בחודש מאי 2020, הייתי אמורה להשתתף בתחרות אולטרה מרתון – אליפות העולם ב 6 ימים בהונגריה. לאור הקורונה שנחתה עלינו, נדחה המירוץ לחודש ספטמבר וכשלושה שבועות להזנקה, המירוץ בוטל. לאורך כל התקופה הזו וכמובן חודשים רבים לפני כן התאמנתי למירוץ זה. האתגר הגדול שלי הנו עדיין להשתתף במירוץ הזה בהונגריה במאי 2021, יחד עם זאת, אחרי תקופת אימונים ארוכה ומאומצת, החלטנו לקיים מירוץ אלטרנטיבי עצמאי בתל אביב, מירוץ שמטרתו להתמודד עם האתגר הבלתי נתפס הזה. המירוץ ייערך בתנאים דומים לתנאי המירוץ, עובדה שתאפשר לי למידה והיערכות טובה יותר לקראת מאי 2021.

מהו מירוץ רב יומי:

המירוץ הרב יומי מתנהל על זמן, ולא על מרחק, והמנצח הוא זה שרץ את כמות הקילומטרים הגדולה ביותר בזמן הנתון. החל מרגע ההזנקה, כל רץ יכול לנהל את ההתקדמות שלו כרצונו. משמע, מתי וכמה להיות בתנועה, מתי לנוח, לאכול ועוד.  אחד האתגרים המנטליים במירוץ זה הנו – שלמירוץ הזה אין קו סיום. קו הסיום יכול להיות בכל רגע נתון שהרץ יחליט. וכאן מגיעה ההתמודדות של כל רץ עם עצמו, עם הקושי ועם היעדים שהציב לעצמו. במירוצים אלו המסלול הינו מסלול מעגלי ולרשות הרצים יש תחנת הזנה ובה שתייה ואוכל.

על המירוץ בתל אביב:

בימים אלו אנו נערכים להפקת ותפעול המירוץ העצמאי בתל אביב, בפארק גני יהושוע.

המירוץ יתקיים במהלך שש יממות במסלול מעגלי של כ-1 ק"מ, אך בשונה ממירוצים רגילים – במירוץ זה ישנה רק מתחרה אחת. לטובת האירוע, יוקם מתחם מנוחה ותחזוקה ומתחם מדידת זמנים ותחנת הזנה – אוכל ושתייה. המתחם יאויש ע"י המשפחה, המאמן והחברים שיבואו לעזור בהפקה ייחודית ומורכבת זו, המצריכה טיפול שוטף 24/7 לאורך 6 יממות – בהובלת המשפחה שלי ובראשה – חגי בן זוגי, ומאמן הריצה שלי – קובי אורן.

תאריכי וזמני המירוץ:

הזנקה ביום ראשון בתאריך 1.11.2020 בשעה 12:00

המירוץ יסתיים ביום שבת בתאריך 7.11.2020 בשעה 12:00

מיקום המירוץ 

המירוץ מתקיים בפארק גני יהושוע.

מתחם המירוץ ממוקם במקביל לרחוב ראול ולנברג ליד חנות מרתוניה ה׳ישנה – ניתן להקליד בוייז – בית שניאור מרכז אתגרים, תל אביב.

 

חנייה

ניתן לחנות חינם בצד הצפוני של רחוב ראול ולנברג  (יש להתעדכן בשילוט המקומי) כמו גם חניון חינם שצמוד למסלול המירוץ: https://waze.com/ul/hsv8y8su11

 

איך ניתן לעקוב?

עדכונים יהיו הן ב event בפייסבוק ובעמוד הפייסבוק של גלית

מסלול המירוץ – סיבוב של כמעט קילומטר אחד

איך ניתן לעודד את גלית והאם ניתן ללוות את גלית במירוץ?

בתור התחלה, תודה רבה על הרצון הטוב וברור שאשמח לראות פנים אוהבות ותומכות על המסלול ובמתחם, זה ייתן לי אנרגיה וכוח! אבל חשוב לי להסביר איך ניתן יהיה לעזור.  מבחינתי מירוץ זה הוא מירוץ לכל דבר ויש לי יעדים מוגדרים. לפני אתגר פיזי ארוך ומורכב מאד, כמו כן זה אתגר רגשי לא פשוט. במהלכו אחווה גלי אנרגיה משתנים, כאב, תשישות ועוד. ישנם רגעים שכל מה שאחפש יהיה להתכנס פנימה, להתרכז ולהתמודד עם הקושי בשקט שלי ולבד. ויהיו רגעים שאשמח למישהו לידי , מישהו עם חיוך ואנרגיה טובה.  בנוסף, רגשית עבורי, באתגר כל כך ארוך, יהיה מורכב להיות כל הזמן עם מלווים מתחלפים, ולדבר הרבה שעות.

ליווי לאורך המירוץ, על ידי רצים מתחלפים יכול להיות מאד מורכב מצד אחד ותומך מצד שני. המורכבות היא, שאנחנו לא נדע לצפות איך יהיה מתי…

אז כן! ניתן לבוא לאזור המתחם ולעודד משם.

ליווי על המסלול  יהיה מוגבל ויקבע בהתאם למצב באותו הרגע. יכול להיות שכשתגיע/י לבקר, לא ניתן יהיה להצטרף אלי.

לפיכך, ועל מנת שהנוכחות שלכם תעזור לי, אנחנו מבקשים את הגמישות, הרגישות, ההבנה ושיתוף הפעולה שלכם!

אנא ראו את ההנחיות מטה:

הנחיות קורונה – אנחנו חיים בתקופה בה קיימות הנחיות לספורט יחידני והנחיות על התקהלות – על מנת לא לפגוע בקיום המירוץ יש להישמע להנחיות הצוות הן ליד המתחם והן לגבי מי שיצטרף לגלית על המסלול.

עם הגעתך למסלול המירוץ, יש לגשת לתחנה ולהישמע להנחיות הצוות והמתנדבים

עידוד מאזור מתחם, כמקובל במירוצים, יעזור לי ומאד וייתן אנרגיות.

  • הצטרפות אלי במסלול במידה וניתן, תקבע בהתאם למצב שלי ע"י הצוות והמתנדבים.

ההצטרפות אם תהיה, תהיה לפרקי זמן קצרים – כחצי שעה, ובין מלווה לשניים מקסימום – על פי החלטת הצוות.

  • המידע המעניין – המידע שמעניין אתכם, כמו כמה קילומטרים עברתי, כמה ימים/שעות נשאר וכדומה, איך אני מרגישה ועוד…. אנא, גלו רגישות ואת כל השאלות האלו תשאלו את הצוות והמתנדבים בתחנה או באיוונט בפייסבוק.
  • אני אתנהל בקצבים משתנים – הן ריצה והן הליכה. במידה ואתם איתי, אני מכתיבה את הקצב.
  • זמני מנוחה וטיפול – יהיו זמנים בהם לא אהיה על המסלול לטובת מנוחה או טיפול. לאור אורכו ואופיו של המירוץ, אין לנו יכולת לדעת מראש מתי יהיו הזמנים בהם לא לא אהיה בתנועה. אנא הבנתכם.
  • חשוב לדעת! המסלול אינו מגודר או תחום וזה מירוץ בארגון עצמאי. ההימצאות שלך ליד המתחם או במסלול הנה באחריותך האישית, כמו כל פעילות ספורטיבית אחרת שלך.

לסיכום, אין לנו דרך לדעת כיצד תהיה ההתנהלות, איך ארגיש, וברור לנו שיהיו התאמות תוך כדי המירוץ, אופן שיוכל לעזור לי.

ההמצאות שלכם ליד המתחם, העידוד והחיוך שלכם משם – בוודאי  שיתנו לי אנרגיות טובות!

ההצלחה שלי תושפע גם מהאנרגיות הטובות, ההבנה ושיתוף הפעולה שלכם!

18 באוקטובר 2020

רוצים לקרוא עוד? מאמרים נוספים

למה את רצה?

אני חושבת שמעולם לא התעכבתי להתמודד ברצינות, בכנות ולעומק עם התשובה לשאלה הקטנה גדולה הזו – למה אני רצה. הרי ברור לי שהריצה עבורי היא

קרא עוד »

מֵעֵבֶר לגיל המעבר

מאז ומעולם לא ייחסתי חשיבות לגיל שלי. ככה התנהלתי בכל בגרותי, עד יום הולדת 49. סביב יום ההולדת הזה התחילה לעלות מחשבה ש'התיישבה' עלי ולא

קרא עוד »

על חֶמְלָה וחיות אחרות

חֶמְלָה – רַחֲמִים, רֶגֶשׁ שֶׁל אַהֲדָה וְרָצוֹן לַעֲזֹר לַזּוּלָת בְּצָרָתוֹ. האם יש בכם חֶמְלָה כלפי עצמכם? חכו שניה, עוד מעט נחזור לחֶמְלָה. הריצה הפכה עבורי

קרא עוד »