הרצאות

ריצה למרחקים ארוכים כדרך חיים

מזה שנים שהריצה עבורי היא דרך חיים. היא הרבה מעבר לפעולה הפיזית של הנחת רגל ועוד רגל. זוהי דרך של עבודה הוליסטית – פיזית, רגשית ומנטלית, שמצריכה התמודדות עם אתגרים לאורך זמן.

מה אספר לכם בהרצאה

  • על המשמעות האמיתית של ההתמודדות – על דרך של הנעה והתקדמות, לימוד, יצירת משמעות, התמודדות והתגברות על משברים והפיכת מה שנראה כבלתי אפשרי, לאפשרי.
  • על הצלחה ביעדים שהצבתי לעצמי, כיצד פיתוח כלים, יכולות ומיומנויות סייעו לי להתקדם דרך אימונים של שנים, ועד לקו הזינוק של אליפות העולם ל 6 ימים. ואיך זה השפיע על כל תחומי ההחיים שלי באופן הוליסטי הן כאמא והן כאשת קריירה.
  • על ההבנה כי הדרך להגשמת היעדים והחלומות שלנו, לרוב אינה קשורה למגבלות הגוף שלנו ולגנטיקה, אלא למה שאנחנו עושים עם הנתונים הבסיסיים שלנו וכיצד אנחנו מנהלים את הדרך והסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו.
  • מהקילומטר הראשון אותו רצתי ומקץ כעשור, אז השתתפתי באליפות העולם לריצה של 6 ימים – למרחק של 637.5 ק"מ והייתי הישראלית הראשונה והיחידה שעמדה על קו הזינוק והתמודדה עם אתגר פיזי, רגשי מורכב ומאתגר שכזה. הדרך טמנה בחובה שעות רבות של אימונים, בהם חוויתי עולם שלם של תחושות ורגשות כמו עייפות, משברים, שמחה, סיפוק ואושר.   

אני מזמינה אתכם לשמוע על דרך שהיתה ועודנה דרך של תשוקה שמניעה אותי להמשיך ולהגשים את החלומות שלי ומשפיעה על כלל היבטי חיי.

הרצאה מלאה בהשראה לאנשים המבקשים להגשים חלומות ויעדים אישיים.

מה משותף לריצת אולטרה-מרתון ולעולם הקריירה והעסקים?

קווי הדמיון בין עולם העסקים לריצה למרחקים ארוכים משיקים וקרובים יותר משחשבנו. שני העולמות מצריכים קביעת מטרה ויעדים, בניית תוכנית פעולה והתחייבות, כמו גם נחישות, גמישות, ותבלין חשוב – התשוקה.

מה אספר לכם בהרצאה

  • בהרצאה אשתף במסע פיזי, רגשי ומנטלי שעברתי בדרך להגשמת היעדים שלי, החל ממרוץ של 10 ק"מ ועד לאליפות העולם ב 6 ימים.

    אני מזמינה אתכם לשמוע את הסיפור על הדרך שעברתי. כאמא, כאשת קריירה, וכאישה רגילה לחלוטין, האוחזת בחלום שגדל משנה לשנה. דרך ארוכה ומאתגרת בה למדתי להכיר את עצמי טוב יותר,  הבנתי כיצד אני פועלת, מה מניע אותי ואיך אני מתמודדת עם עולם שלם של חוויות, קשיים ואתגרים – דרך שהשפיעה רבות גם על עולם הקריירה שלי ועל מסלול חיי.

הרצאה מעוררת השראה שתלמד אתכם איך להשיג יעדים בעולם הקריירה עם כלים מעולם הריצה למרחקים ארוכים.

ההרצאות מותאמות לקהלי יעד שונים – חברות וארגונים, שיחות סלון, קבוצות ספורטאים ועוד. עם אפשרות של מיקוד ההרצאה על פי הצורך של קהל היעד.

מחפשים הרצאה מותאמת לכם?