"לחיות פירושו להתפתח”

אלפרד אדלר

תהליך האימון מדמה תנועה קדימה, דרך שיש לחוות אותה, תוך כדי עשייה והתקדמות

כולנו חווים לא פעם תחושה של תקיעות בחיים. זה יכול לבוא לידי ביטוי באורח החיים שלנו, בעבודה, ביחסים ובאופן כללי בחיים. התקיעות הזו עלולה לגרום לנו לתסכול ועל מנת להשתחרר ממנה, לעתים, צריך רק שינוי קטן בצורת החשיבה, בצורת ההסתכלות על החיים, שינוי קטן באורח החיים – על מנת להגיע לפריצת דרך אמיתית, משמעותית ומרעננת. תהליך האימון האישי נוגע בדיוק במרחב הזה.

האימון

במסגרת האימון נצא לדרך משותפת בה תחילה נכיר, נתבונן על המציאות העכשווית בחייך, נבדוק את הערכים והרצונות האותנטיים שלך ונברר היכן רצוי השינוי. נגדיר מטרה מדויקת המחוברת לרצונות ולחלומות האישיים, אחר כך נעבוד על השלת אמונות מגבילות ישנות, נגייס את האמונה העצמית, נתחבר למשאבים הפנימיים ונביא לידי ביטוי את המסוגלות, היכולות והכוחות שלך. במטרה למלא אותך באנרגיה חדשה, תוך סיפוק מהעשייה והגשמה עצמית.

למי מתאים אימון אישי?

האימון האישי היא דרך של תובנות, אך חשוב מכך, זוהי דרך המבוססת על פעולות של ממש, באמצעותן ניתן יהיה לצאת לדרך של הגשמה ומשמעות.

מסגרת האימון

מה יעניק לך האימון

אימון אישי בטבע

אחת התשוקות שלי היא להיות בטבע. התחושה של להיות מוקפת בירוק ולשאוף אוויר טוב בישיבה או תוך כדי תנועה מאפשר לחשוב אחרת, להיפתח לאפשרויות נוספות ולהתמקד בדיאלוג האימוני באופן שונה ולא שגרתי.

במסגרת מפגשי האימון אני מזמינה אותך להתנסות בחוויה נוספת, בה נוכל לשלב אימון אישי בישיבה בחיק הטבע ו/או אימון אישי בהליכה.

יש משהו בהליכה, בהתקדמות, בהרגשה שהולכים קדימה כמשהו מטאפורי – הגוף מופעל, החושים מתחדדים, הסביבה משתנה ואנו יוצאים מאזור הנוחות שלנו.

האימון האישי בישיבה בטבע או בהליכה במרחב הפתוח הוא חוויה פיזית וחושית שמסייעת בתהליכי החשיבה,  מעוררת חשיבה יצירתית,  ועוזרת לייצר נקודת ראות שונה, שלא פעם מרחיבה את ההסתכלות שלנו על התפיסות שלנו.

רוצים לדעת עוד על אימון אישי בטבע?

אני מזמינה אותך לצאת יחד לדרך המשמעותית שלך בה נסמן את יעדים, ויחד נצעד בשביל הנכון