״השנים, החלומות, האתגרים וכל השבילים בהם צעדתי, לימדו אותי שבאמצעות דרך משמעותית אני יכולה להגיע לתוצאות אותם ביקשתי לעצמי.״

נעים להכיר, שמי גלית. אני אמא, מאמנת אישית, אשת קריירה בתחום השיווק ורצה למרחקים ארוכים.

כל גיל או שלב אליו הגעתי בחיי, הציבו בפני חלומות ואתגרים בתחומים שונים, כמו לימודים, הקמת משפחה, קריירה, סגנון חיים, תחביבים ועוד, אותם ביקשתי להגשים. לא תמיד הדרך הייתה קלה או פשוטה ולא תמיד הצלחתי בה, אולם עם השנים גיליתי שבעזרת דרך משמעותית, אני יכולה להגשים את החלומות שלי.

במקצועי אני מאמנת אישית ומנהלת שיווק בעלת ניסיון של למעלה מ 20 שנים. בנוסף, אני רצה למרחקים ארוכים שמתחרה בעיקר במרוצי אולטרה מרתון רב יומיים בחו"ל. הריצה שהחלה כתחביב, תפסה מקום משמעותי בחיי השפיעה רבות על מי שאני ולימדה אותי הרבה בחיים.

צעד אחרי צעד, עד ההגשמה

דרך עשיה

הדרך של עשייה למרחקים ארוכים מאפיינת אותי ובאה לידי ביטוי בחיי הן בקריירה והן בריצה. בשני עולמות אלה הצבתי יעדים, למדתי, התנסיתי והגשמתי. לא פעם ההתמודדות דרשה אומץ ועל הדרך חוויתי גם אי אילו משברים. אך עם אמונה בעשייה, עבודה משמעותית ותשוקה, התקדמתי צעד אחרי צעד עד ההגשמה.

דרך הקריירה

כאשת שיווק שהחלה את דרכה בחברת אל על, צמחתי והתפתחתי, ועם השנים צברתי ניסיון משמעותי וזכיתי להיות בתפקידים ניהוליים מגוונים בהם הובלתי מהלכים שיווקיים בינלאומיים וניהלתי מהלכים חוצי חברה משמעותיים. כמאמנת אישית אני זוכה ללוות מתאמנים בדרך להגשמת האתגרים שלהם. 

דרך הריצה

מתחילת דרכי לפני למעלה מעשור בריצה מהקילומטר הראשון, דרך שנים של אימונים ותחרויות, ועד להתאהבות בריצה למרחקים ארוכים, סללתי לי דרך חיים של רצה ישראלית שמתחרה בארץ ובחו"ל. לאורך השנים שברתי שיאים ישראלים לנשים במרוצי אולטרה מרתון רב יומיים, ובראשם קבעתי את המרחק הארוך בהיסטוריה לאישה ישראלית – כשרצתי 637.5 ק"מ באליפות העולם ל 6 ימים, תוצאה שמיקמה אותי בטופ 10 נשים בעולם לשנת 2022. 

אני מאמינה שעל מנת להשיג הישגים יוצאי דופן, אנחנו לא צריכים להיות סופרמן או וונדרוומן, אני רואה את עצמי כאישה רגילה, אך כזאת שיודעת לחלום בגדול ולצעוד את הדרך עד להגשמה, כל זאת באמצעות האמונה שלי בדרך ובתשוקה שלי למטרות שהצבתי.

הישגים אלה שצברתי עם השנים מעידים על דרך משמעותית של התמדה, למידה, כוח רצון, תשוקה לדבר ויכולת להתמודד עם אתגרים קיצוניים, פיזית ומנטלית. אני יודעת שאותן תכונות מלוות אותי בחיי ובדרכי כמאמנת ומסייעות לי ללוות אנשים המתמודדים עם אתגרים שונים בחיים – אישיים או מקצועיים. יחד, צעד אחרי צעד, נתקדם בדרך שלך ליצירת שינוי חיובי.

הגישה שלי

אני מאמינה שבכל שלב בחיינו ובכל גיל, אנו יכולים לחלום חלומות חדשים – גדולים כקטנים – ויש בכוחנו להציב יעדים ולצאת לדרך של למידה והתקדמות ולא רק זאת, אלא אף להגשים ולהצליח. זו הגישה המובילה אותי כאשר אני מאמנת אנשים להגשמה.

אני מאמינה שבכל אחת ואחד יש את היכולת והכוחות לגדול ולהתפתח, ואני רואה את עצמי כשותפה טובה לצאת עמה לדרך, דווקא בשל הדרכים בהן צעדתי. אני מאמינה שבעזרת הכלים המתאימים, יש לנו את הכוח והידע לבחור ולממש בדרך הייחודית לנו ולהתמודד עם כל אתגר העומד בפנינו.

הערכים בהם אני מאמינה

התפתחות אישית

אני מאמינה שהשאיפה שלנו בחיים היא להתפתח ולהשתפר כל העת. ומאמינה ששיפור בתחום אחד, משפיע הוליסטית על תחומים נוספים בחיים ואף משליך על הסובבים אותנו.

אני מאמינה שמי שמגיע לאימון, עושה זאת על מנת להצליח להתקדם במקום משמעותי בחייו בו החוויה היא של תקיעות, תסכול ואולי גם עצב. התהליך מסייע למתאמן או למתאמנת לצעוד קדימה ולעבוד עבור השגת היעד, ולהתחיל לצבור הצלחות בדרך – גדולות כקטנות. זוהי המשמעות של הגשמה.

אני מאמינה באופטימיות. המסע שלנו בכל שבילי החיים הוא מסע מורכב ולא פעם נפגוש קשיים ומהמורות. למרות זאת, חשוב למצוא את האופטימיות, אותה זווית שרואה שיש דרך להצליח, להשתפר, לתקן, לצאת ממשבר, להתקדם. אופטימיות ביכולות שלנו כבני אדם, ביצירתיות. האופטימיות תוציא את האמונה בתהליך והיא בסיס לאנרגיה טובה יותר.

אני מאמינה שהדרך, משמעה עבודה של הרגלים והתמדה. הדרך עצמה היא האמצעי להצלחה בהמון תחומים בחיים. אין פתרונות קסם, אין קיצורי דרך.

הדרך, היא רכישת הרגלים, היא הלמידה, היא גילוי הכוחות והיכולות, היא ההתקדמות, היא הבסיס להצלחה. דרך יכולה לבוא לידי ביטוי בחיים המקצועיים, יחסי אנוש, שמירה על אורח חיים בריא, התפתחות אישית – היא אותם צעדים קטנים, שממשיכים ומתפתחים, בשביל לייצר הרגל, הגשמה ויכולת.

אני מאמינה שבסיס חשוב בקשר האימוני הוא מקצועיות – וכמאמנת יש לי את הכלים הנכונים: את ההקשבה, את הרגישות, את הניסיון ואת היכולות להיות נוכחת עבור המתאמן בתהליך, על מנת לתת ערך ולתרום לו. זה הבסיס עמו אני מגיעה לתהליך במטרה להצליח.
אני מאמינה, שככל שהמתאמן יחוש מקצועיות ומסירות מצידי, זה גם ישפיע על המחויבות והאנרגיה שלו בתהליך.

התעודות שלי

אני מזמינה אותך לצאת יחד לדרך המשמעותית שלך בה נסמן את יעדים, ויחד נצעד בשביל הנכון